KONST / Litografier / Grafiskt blad 10425213
nr 1042 5213
Grafiskt blad
efter Henri Matisse, signerad i trycket, 81x48
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 juni 2016
kl 19:41:49
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)